Hatsan Mod 125 TH SPORT VORTEX nowoczesna wiatrówka z najnowocześniejszym systemem sprężyny gazowej Vortex® Gas Piston, o sprawdzonej konstrukcji i wysokiej jakości wykonania. Innowacyjność technologii Vortex® Gas Piston daje możliwość płynnego tuningu za pomocą sprężyny gazowej. Sprężyny gazowe zaopatrzono w otwór umożliwiający za pomocą pompki do wiatrówek PCP, dopompowanie sprężyny w zakresie od 17J do maksymalnej energii możliwej do uzyskania za pomocą klasycznej sprężyny metalowej w wybranym modelu wiatrówki sprężynowej (max 150 bar). Model szczególnie polecany dla miłośników wszelkiego rodzaju modyfikacji.
Osada - ergonomiczna z otworem na kciuk (TH - thumbhole) wykonana z wytrzymałego polimeru w kolorze czarnym. Ryflowanie na chwycie pistoletowym oraz w środkowej części łoża zapewnia pewność chwytu oraz spełnia funkcje ozdobne. Na kolbie znajduję się wyprofilowana poduszka policzkowa typu montecarlo ułatwiająca złożenie się do strzału jak i celowanie. Kolbę przystosowano dla osób prawo jak i leworęcznych. Wentylowana gumowa stopka TrioPad® (trzy rodzaje wymiennych stopek) na końcu kolby umożliwia regulację jej długości oraz absorbuję energię odrzutu po oddanym strzale.
Automatyczny bezpiecznik - umieszczony w tylnej części cylindra wiatrówki chroni przed oddaniem niekontrolowanego strzału. Każdorazowe naciągnięcie sprężyny wiatrówki powoduje automatyczne jego zadziałanie.
Tabela parametrów technicznych:
Model |
Kaliber |
Max. prędkość wylotowa* |
Kolba |
Długość całkowita |
Długość lufy |
Waga |
Średnica światłowodu |
|
Szczerbinka |
Muszka |
|||||||
MOD 125TH SPORT VORTEX |
4.5 mm / .177 cal |
380 m/s (1250 fps) |
Polimerowa (TH thumbhole) z profilowaną baką policzkową typu "Monte Carlo" |
1205 mm (44.6") |
450 mm (17.7") |
4.1 kg (9 lbs) |
0.9 mm (.035") zielony |
1.5 mm (.060") czerwony |
5.5 mm / . 22 cal |
305 m/s (1000 fps) |
|||||||
6.35 mm / .25 cal |
230 m/s (750 fps) |
* Powyżej podane wartości maksymalne - prędkość wylotowa śrutu może się różnić w zależności od masy i kształtu śrutu.
* Ograniczenia energii w danym kraju można osiągnąć przez zmniejszenie prędkości wylotowej. Powyższe wartości maksymalne prędkości uzyskuje się, gdy nie ma ograniczenia energii w wiatrówce.
Certyfikat limitu energii - dodawany przez producenta do każdej wiatrówki importowanej przez firmę Sharg wyłącznego importera na Polskę. Niezbędny dokument stwierdzający legalność wiatrówki oraz zgodność cech produktu z polskimi przepisami okazywanym organom państwowym w tym Policji w czasie ewentualnej kontroli.
Opracowanie: firma Sharg® wyłączny importer firmy Hatsan
UWAGA:![]() Przeczytaj! | Wszystkie wiatrówki sprzedawane są w limicie 17J, zgodnie z polskim prawem. Nie oferujemy wiatrówek w wersji FAC (bez limitu energii). Dane dla wersji FAC pochodzące od producenta umieszczono poglądowo. |
Stan: | Nowy |
Marka: | Hatsan |
Rodzaj: | wiatrówki sprężynowe |
Typ lufy: | gwintowana |
Materiał kolby: | tworzywo sztuczne |
Kod producenta: | Mod 125 TH SPORT VORTEX |
Model: | Mod 125 TH SPORT VORTEX |
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: | 4.2 |
Długość produktu: | 120 |
Waga: | 4.1 |
